AK Parti, yol haritasını 28 Ekim’de açıklayacak

6328e1ce86b2445e6cd24ac3.jpg

CNN Türk’te gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kandemir’in açıklamalarından satır başları şöyle:

ŞEHİR BULUŞMALARINDA YENİ FORMAT: Bizim için 3 adım var. Birincisi saha çalışmaları. 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları adıyla yeni bir formata büründürüyoruz. Arkadaşlarımız illerde ve bütün ilçelerde çok yoğun bir saha çalışması yapıyorlar. Genel Başkanımıza sunmak üzere sahanın nabzını şehir şehir aktarma gayreti içindeyiz.

MİLLETVEKİLLERİNİN PERFORMANSI: İkinci aşamamız milletvekili arkadaşlarımızın performanslarının değerlendirilmesi, illerde varsa öne çıkan birisi bunların tespit edilmesi. Milletvekili arkadaşlarımız inanılmaz yüksek bir performansla gayret gösteriyorlar. O gayret yeni arkadaşlarımız takviye edilerek mutlaka devam edecek. İl il anketlerimizi de yapmaya devam ediyoruz. Üçüncüsü seçim propaganda dönemi... 28 Ekim’de Ankara Arena’da AK Parti Yol Haritası’nı Cumhurbaşkanımız aktaracak.

SEÇİMİN ÖNE ALINMASI GÜNDEMDE DEĞİL:Cumhur İttifakı olarak seçimin öne alınmasıyla ilgili tartışma bizim gündemimizde yok. Haziran 2023’e de 9 ay kaldı, artık çalışmalara başlamanın da vakti geldi. Bu seçime mahsus, 2023’te cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Türkiye’nin adil bir ülke olarak masaya davet edilmesinin kıymetini görüyoruz. Bizim, yeni yüzyılımızda Türkiye’yi bambaşka bir lige taşımak sorumluluğumuz var. l ANKARA Milliyet
 
Üst Alt