AK Parti'li Sarıeroğlu: Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına da damgamızı vuracağız

632ef25a86b2453d18a9190b.jpg

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, '2023’e Doğru Şehir Buluşmaları' programı kapsamında Hatay’a geldi.

AK Parti İl Başkanlığı'nda partililerle buluşan Sarıeroğlu daha sonra basın toplantısı düzenledi. AK Parti kadroları olarak 2023’e doğru çok güçlü bir hazırlık içerisinde olduklarını söyleyen Sarıeroğlu, Türkiye'nin hayal olan her şeye AK Parti döneminde ulaştığını söyledi.

632ef26586b2453d18a9190f.jpg


Güçlü ve büyük Türkiye idealiyle yol yürüdüklerini vurgulayan Sarıeroğlu, "Cumhuriyetin 100 yılını geride bırakıyoruz. İnşallah 2023 yılından itibaren yeni bir dönem başlayacak. Cumhuriyetin son 20 yılına damgasını vuran kadrolar olarak, inşallah cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına da damgamızı vuracağız. Bunun hazırlığı, bunun çalışması, bunun azmi, bunun gayreti, bunun aşkı içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımız sayesinde bu dönem enerji başta olmak üzere tüm dünyanın aslında ihtiyaç duyduğu konularla alakalı olarak liderlik yapan, oyun kuran da bir Türkiye var. Başta ekonomi olmak üzere tüm stratejik alanlarda Türkiye güçlü yürüyüşünü, liderlik yürüyüşünü devam ettiriyor. İnşallah 2023 yılında tekrar cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, atılımlarımıza devam edeceğiz ve ülkemizin, vatandaşlarımızın, 84 milyonumuzun refah içerisinde, mutlu ve huzurlu Türkiye’de yaşamlarını sürdürmeleri için çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye konuştu.

AK PARTİ'YE KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI

Konuşmanın ardından, CHP ve DEVA Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye katılan 8 kişi için rozet takdim töreni düzenlendi.
 
Üst Alt