‘Bu masanın altı çıyan kaynıyor’

6330c3fc86b24731683214f1.jpg

SEZER ÖNSAL Erzurum -Bahçeli, partisinin “2023’e Doğru Aday Belli, Karar Net” mitinginde Erzurum İstasyon Meydanı’nı dolduran vatandaşlara seslendi. Bahçeli, şunları söyledi:

YETKİYİ NEREDEN ALIYORSUNUZ:Kılıçdaroğlu’nun Van’da dediği aynen şuydu: ‘Selahattin Demirtaş’ın serbest bırakılmasını istiyorsanız, Osman Kavala’nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız.’ Ey Kılıçdaroğlu, bu yetkiyi nereden alıyorsunuz? Kimlere mesaj yolluyorsunuz? Mahkeme misiniz? Hâkim misiniz, savcı mısınız? HDP’ye bakanlık sözü veren mayası lekeli suretler kimlerdir?

TERÖRİSTLERLE AİLE FOTOĞRAFI: Sayın Kılıçdaroğlu, barışmayı planladığın kimdir? Kucaklaşmayı hayal ettiğin kimlerdir? Terörist Demirtaş’ın adının geçtiği ve senin madalya takacağının yazılı olduğu afişin önünde ‘barışacağız’ mesajı vermen PKK’ya müzakere ve mütareke teklifi olarak görülmeyecek midir? Kılıçdaroğlu’nun, “yurttaşlarımızın kırılan kalplerinin ne olacağını kimse düşünmüyor” açıklamasının adresi neresidir, mana ve maksadı nedir? Eğer kalbi kırık birileri varsa, onlar şehit analarıdır, şehit babalarıdır, yetim yavrulardır, dul gelinlerdir, kalbi yerinden sökülecek olanlar da şerefsiz teröristlerdir. Sayın Kılıçdaroğlu, kimi kandırıyorsun? Herkesi kör ve ahmak mı sanıyorsun? Afiş önünde paylaştığın fotoğraf, PKK’lı teröristlerle gıyaben çektirilmiş bir aile fotoğrafıdır. Bu fotoğraf, vatan haini Demirtaş’a şükran gösterisi, seninleyim mesajıdır.

DEDİKODU ÇARKI: Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayının hüviyetiyle ilgili arayışı da iyice sarpa sarmıştır. İttifak içinde ittifaklar yeşermekte, kulisler birbirini kovalamakta, dedikodu çarkı dönmektedir. Görünürde altı parti bir masadadırfakat masanın altı yılan çıyan kaynamaktadır. HDP, FETÖ, PKK, AB-ABD, Türk düşmanları bu masanın altında zehir imalatıyla meşgul olmaktadır.

BAŞKA ALTERNATİF YOK: Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Londra’da tek sıra halinde yapılan bilet kontrol kuyruğuna geçip otobüse binenlerden olmayıp, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu’nda adalet, insaniyet, merhamet, siyaset ve vicdan dersi veren Sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı adayımızdır. ‘O Biden ise ben Erdoğan’ım’ diyen irade bizim Cumhurbaşkanı adayımızdır. Milli bekamız için
başka bir alternatif yoktur.
 
Üst Alt