Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

631243f986b245372450d322.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;Bugün 2053 vizyonumuzu İstanbul'un fethinin 600.yılına adıyoruz. Yarın evlatlarımız bir adım sonraki hedeflerini Malazgirt Zaferi’nin birinci yıl dönümü olan 2071’e adayacaklar. İşte millet olmak budur. İşte devlet olmak budur. Bölgemizde ne kadar gerilim ve çatışma konusu varsa hepsini getirip milletimize dayattılar. Gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma devrimleri sayesinde Türkiye, ülkesi ve milletiyle dünyanın en üst ligine yükseldi. Şimdi de bu ligin zirvesinde mücadele vermeye talibiz. AK Parti yarının da partisidir. Türkiye'yi ve Türk milletini bugün sahip olduğu kalkınma demokrasi standartlarına biz çıkardık. Büyük ve güçlü Türkiye'yi adım adım inşa edecek olan yine biziz.

Erdoğan'dan Ahmet Şık tepkisi: Bu zat teröristin teki

İstanbul, kuruluşumuzdan bugüne tüm zaferlerimizin olduğu gibi, 2023 seçimlerinin de Allah'ın izniyle lokomotifi olacaktır. Bir süredir dünyanın dört bir yanında Müslümanların üzerinde oyunlar oynuyorlar, Irak'ı bölünmenin eşiğine getirdiler.

Ülkemizdeki tüm vatandaşlarımız gibi Alevi Bektaşi kardeşlerimizin meselelerinin çoğunu biz çözdük. Kalanlarını da adım adım çözüme kavuşturuyoruz. 85 milyon vatandaş bu ülkenin birinci sınıf ferdidir.

Şu anda kişi başına milli gelir 9 bin 500 dolara dayandı.
 
Üst Alt