Devlet Bahçeli'den erken seçim tartışmalarına tek cümlelik yanıt

6310aa8986b2441c8c8d3da1.jpg

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamaları şöyle; Son gelişmeler göstermiştir ki sosyal medyanın denetim altına alınması şarttır. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan sosyal medya düzenlenmesi hukuki bir temele bağlanmalıdır.Siyaset yapıyor olmanın bir erdemi olmalıdır.

Bir suç varsa üstelik suçlu tespit edilmişse bununla ilgili ne yapılacağı mevduat gereğince açıktır, bellidir.Toplumsal huzurumuzun yanında milli birlik güvenliğimiz sosyal medyanın dipsiz kuyularında tahrip edilemeyecektir. Böylesi bir zillete asla müsaade edilmeyecektir. FETÖ yöntemleriyle sonuç almaya, siyaseti dizayn etmeye karanlık bir teşebbüstür.

Provokasyon üstüne provokasyon meyil edenler Türkiye önüne taş koyamayacaktır. "Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız " diyerek CHP Genel Başkanı da siyasi edep sınırlarına mutlaka dönmelidir.Bizatihi kendi ağzından siyasi hayatının sonuna geldiğini Kılıçdaroğlu için de 2023 tasfiye yılı olacaktır. Bu sefil zihniyet emperyalizmin tetikçisi haline gelmiştir. Zira her şey gün gibi ortadadır. Artık saklanacak, gizlenecek, kaçacak durumu da kalmamıştır. Kılıçdaroğlu'nun milliyetçilik iddiaları sahtedir.

Kılıçdaroğlu, askerimizin de polisimizin de milli güvenliğimizin de karşısındadır. Türk milleti seni affetmeyecek. MHP kahraman güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındadır.Bu düşük ittifakın aynı şeyleri söylemelerine rağmen henüz Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı muammadır.

Bugüne kadar Millet İttifakı terörle araya mesafe koymamıştır.

YUNANİSTAN'IN EGE'DEKİ TACİZLERİ

Bu tacizler CHP'nin gündeminde yok.

F-16'larımıza radar kilidi atılması da haydutluktur. Asıl stratejik tehdit Yunanistan'a silah yığınağı gerçekleştiren ABD'dir. NATO gereğini suratle yapmak zorundadır. Karşılıksız bırakılmaması gerkeen bir haydutluk.

MHP'NİN SEÇİM HAZIRLIKLARI

Toplantılarımızın ilkİ Sivas olmak üzere Amasya, Çorum ve Tokat'ta 4 Eylül 2022 pazar günü gerçekleşecektir. Artan bir şevkle yapılacak ihtiyaç halinde salon toplantıları da yapılacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden serçilmesi için olağanüstü çaba gösterilecektir.

MHP tuzaklara düşmeden, tahriklere kapılmada, saldırı ve sabotajlara teslim olmadan ilkeli ve kutlu mücadelesine devam edecektir.

CHP'nin kışkırtıcı uslubu her alanda devam ediyor. Gençleri sokağa çekmeye çalışıyor. Sokak tehlikelidir. Bunu unutmamaları lazım.

Bizim görüşümüz adayımız belli, kararımız nettir.

KILIÇDAROĞLU'NA KHK TEPKİSİ

Gizli kalmış FETÖ'cülük oynamasın.Vatandaşlarımızın katillerini affa kimse cesaret edemez.

ERKEN SEÇİM TARTIŞMALARINA TEK CÜMLELİK YANIT

Seçimlere 9 ay 18 gün vardır
 
Üst Alt