Emine Erdoğan, Saraybosna’da Maarif Vakfı Okulu’nu ziyaret etti

6317646086b2440ad41fd339.jpg

Emine Erdoğan sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: Saraybosna'da, eğitimde ülkemizin dünya markası olan Türkiye Maarif Vakfı’nın okulunu ziyaret ederek, çocuklarımızla bir araya geldim. Dünyanın dört bir yanına ilim, irfan tohumları eken Maarif Okullarımızın Bosna Hersek’in de geleceğine umut olacağına inanıyorum.

6317646986b2440ad41fd33b.jpg


KOMEK El Sanatları sergisinde Boşnak kardeşlerimizin el emeği ürünlerini inceledim. Her eser, kültürümüzden izler taşıyor. Kursiyerler, KOMEK ile mesleki becerilerini geliştirirken, bölge halkına üretim ve istihdam desteği de sağlanıyor.

Saraybosna'da, eğitimde ülkemizin dünya markası olan @TMaarifVakfi’nın okulunu ziyaret ederek, çocuklarımızla bir araya geldim.
Dünyanın dört bir yanına ilim, irfan tohumları eken Maarif Okullarımızın Bosna Hersek’in de geleceğine umut olacağına inanıyorum. pic.twitter.com/nILp7nKswi

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) September 6, 2022

AÇILIŞA KATILDI

Emine Erdoğan bir diğer paylaşımında şu ifadeleri kullandı: Vladimir Nazor Özel Çocuklar Okulu'nda TİKA'nin hayata geçirdiği Duyusal Algı Odalarının açılış kurdelesini kestik. Özel gereksinimli çocuklarımızın, onlara uygun olarak tasarlanan odalarda duyusal gelişimleri güçlenecek ve günlük yaşama uyum sağlamaları kolaylaşacak.

Gönül bağı kurduğumuz Bosna Hersek ile deneyimlerimizi paylaşarak, insanlığın ortak emaneti kabul ettiğimiz yavrularımızın hayatına dokunmak büyük mutluluk. Çalışmalarıyla iki ülke arasında köprü olan TİKA’yı bu anlamlı projesi için yürekten kutluyorum.

Vladimir Nazor Özel Çocuklar Okulu'nda @Tika_Turkiye'nin hayata geçirdiği Duyusal Algı Odalarının açılış kurdelesini kestik.

Özel gereksinimli çocuklarımızın, onlara uygun olarak tasarlanan odalarda duyusal gelişimleri güçlenecek ve günlük yaşama uyum sağlamaları kolaylaşacak. pic.twitter.com/4pWMUo6CAW

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) September 6, 2022

Emine Erdoğan, Umut Tüneli'ni ziyaret etti
 
Üst Alt